درباره ما

چاپکده رنگ پنجم در سال 1392 فعالیت خود را در زمینه تبلیغات، طراحی گرافیک و چاپ آغاز کرده است و با راه‌اندازی وب سایت چاپکده رنگ پنجم به صورت حرفه‌ای وارد این عرصه شد تا بتواند گامی برای اشاعه فرهنگ استفاده از محصولات مجازی در چارچوبی اصولی ، استاندارد و همسو با قوانین جاری جمهوری اسلامی مبتنی بر قانون کپی رایت ، برداشته و محصولاتی حرفه‌ای و کاربردی به کاربران و علاقمندان این عرصه ، تقدیم نماید ، سامانه‌ی پیش رو برای ثبت سفارش چاپ، فروش، و دانلود آنلاین فایل‌های گرافیکی طراحی و بارگذاری شده است بر این اساس کاربران گرامی به راحتی می‌توانند سفارش چاپی خود را در زمینه دیجیتال و افست بارگزاری کنند و یا محصولات فروشگاه را خریداری نموده و یا محصولات تولیدی خود را برای فروش عرضه نمایند. با این توضیح که این وبگاه سایتی کارآفرینی بوده و به منظور ورود فارغ التحصیلان رشته های گرافیک، کامپیوتر و تمامی هنرمندان طراح به بازار کار تاسیس و راه اندازی شده است و جنبه عام المنفعه دارد .
چاپکده رنگ پنجم در حال حاضر یکی از مجهزترین مراکز چاپ و طراحی است که با همکاری متخصصان صنعت چاپ و طراحان گرافیک،  با مدیریت مصطفی رحمانی شهرکی (کارشناس ارشد گرافیک) در حوزه‌های مختلف  گرافیک و چاپ  با بیش از دو دهه تجربه و سابقه فعالیت داشته است.

خدمات ارائه شده این مرکز در حال حاضر شامل :
– طراحی حرفه‌ای ( لوگو . تایپوگرافی . کارت ویزیت . ست اوراق اداری . کاتالوگ . بروشور. بنر. استند . پوستر و … )
– چاپ دیجیتال تک رنگ و چهار رنگ
– چاپ ایندور ( کوتد . فوتو گلاسه و … )
– چاپ اوت دور(بنر، فلکس، استیکر، مش و…)
– چاپ انواع تراکت تبلیغاتی، پوستر، کارت ویزیت، سربرگ و…

ایده این سایت زمانی شروع شد که طراحان و مشتریان سلیقه‌های مختلفی داشته و به خاطر کمبود زمان طراحان نمی‌توانستند چندین طرح را همزمان طراحی کرده و در اختیار مشتریان قرار دهند و به همین دلیل کسانی که طراحی می‌کردند مجبوراً چندین طرح را باید آماده می‌کردند تا بتوانند سلیقه مشتری را به دست آورند و باعث از دست دادن زمان زیادی برای این همکاران می‌شد. سایت‌های خارجی زیادی بودن که با قیمت‌های خیلی بالا طرح‌های خود را از طریق ویزا کارت به فروش می‌رساندند که بیشتر همکاران و مشتریان نمی‌توانستند از این نوع روش طرح های مورد علاقه‌ی خود را خریداری کنند و به همین دلیل جمعی از همکاران با بالا بودن انگیزه و روحیه‌ی هنری تصمیم به تشکیل این تیم بزرگ و طراحی این سایت نموده تا بتوانیم باری از روی دوش همکاران و مشتریان عزیز را برداریم. همچنین بخش سفارش آنلاین چاپ بستری مطمئن با سرعت بالا جهت همکاران محترم ایجاد نموده تا بدون اتلاف وقت بتوانند سفارشات چاپی خود را ارسال نمایند.
اعضای اصلی تیم ما:
مصطفی رحمانی شهرکی (کارشناس ارشد گرافیک/مدرس دانشگاه/عضوانجمن صنفی طراحان گرافیک ایران/عضو انجمن خوشنویسان ایران)
معین رئیسی مفرد ناغانی (کارشناس گرافیک/مدرس دانشگاه/دبیر هنرآموزش و پرورش)
سعید شاهوردی (کارشناس فنی چاپ)
صادق خدادادی (کارشناس معماری و طراح گرافیک)
مصطفی حسینی (طراح گرافیک و وب)

برو بالا