عضویت در سایت
نام محصول قیمت محصول تنظیمات

قوانین و مقررات

  • ۱۰ دی ۱۳۹۶
  • 162 بازدید

چاپکده رنگ پنجملطفا به دقت شرایط استفاده از خدمات چاپکده رنگ پنجم را مطالعه نمایید. این متن حاوی شرایط و قوانین حاکم بر استفاده از خدماتی است که چاپکده رنگ پنجم به مخاطبین و کاربران خود از طریق دامنه  http://chapkade.com ارائه می کند.

حق طبع و نشر 

الف) کلیه حقوق مادی و معنوی محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح ها، برندها، خدمات و محصولات برای چاپکده رنگ پنجم محفوظ است.

ب) کلیه حقوق مادی و معنوی محتوایی که توسط هر یک از مولفین در چاپکده رنگ پنجم منتشر شده‌ باشد متعلق به مولف آن مطلب است و چاپکده رنگ پنجممالکیت مادی و معنوی مولف مطلب را همواره به رسمیت می‌شناسد و شرایط فنی را به گونه ای فراهم می‌آورد که مالک مطلب همواره بدون هیچ ابهامی قابل تشخیص باشد.

ج) استفاده تجاری و غیر تجاری از مطالب قرارگرفته بر روی چاپکده رنگ پنجم فقط با اجازه رسمی از مولف امکان پذیر است.

د) مولفین دقت داشته باشند، با انتشار مطالب در سایت امکان کپی برداری، پخش و انتشار آن مطلب توسط شخص ثالث در هر جایی به راحتی وجود دارد.چاپکده رنگ پنجم هرگونه مسولیت انتشار مطالب توسط شخص ثالث و یا خسارات احتمالی وارده به دلیل انتشار مطالب بر روی سایت را از خود سلب می کند. در صورتی که این کار بدون اجازه رسمی از مولف صورت گیرد چاپکده رنگ پنجم به تشخیص خود همکاری لازم را جهت حمایت از حقوق مولفین با مراجع قضایی به عمل می آورد.

هـ) مولف پس از نشر محتوا در چاپکده رنگ پنجم حق نشر غیر انحصاری آن مطلب را به صورت الکترونیک به چاپکده رنگ پنجم می‌دهد (مثلا چاپکده رنگ پنجم اجازه دارد مطالب را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت و یا در ویژه نامه ها و ماهنامه های الکترونیکی خود نمایش دهد). اعتبار حق نشر غیر انحصاری الکترونیک مطلب تا زمانیست که مولف مطلب را از روی سایت حذف نکرده باشد.

و) مولفین می توانند مطلبی را از منبع دیگری که خود مالکیت معنوی آن مطلب را ندارند در چاپکده رنگ پنجم منتشر کنند (به جز بخش ارسال اثر به نگارخانه آثار) با این شرط که پس از حصول اطمینان از قانونی بودن ارایه مطلب از آن منبع و همچنین مطابقت با قوانین این سایت، با ذکر کامل نام و مشخصات منبع به گونه‌ای که مالک و یا منبع اصلی مطلب بدون هیچ شبهه‌‌ای مشخص باشد. بدیهی است مالکیت معنوی مطلب همچنان متعلق به مولف و یا منبع اصلی بوده و از این بابت هیچ حقی به مولفی که مطلب را در چاپکده رنگ پنجم منتشر کرده تعلق نمی‌گیرد، از طرف دیگر در صورتی که مولفی مطلبی را بدون کسب اجازه از منبع و یا مولف اصلی و یا خلاف قوانین حفظ حقوق پدیدآورنده آن مطلب در چاپکده رنگ پنجم منتشر کند، با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۷/۱۰/۱۳۸۲ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه چاپکده رنگ پنجم مصداق بستر مبادلات محتوای الکترونیکی است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع محتوای منتشر شده به صورت غیر قانونی و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده مولفی است که مطلب را در چاپکده رنگ پنجم  منتشر کرده است.

تعداد مطالب : 12 تاریخ عضویت : ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۷

مصطفی رحمانی کارشناس صنعت چاپ و تبلیغات

دیدگاهها بسته است.

برو بالا